KKS
WYBIERZ KLUB SENIORA
WYDARZENIA
21
11.2018
 
Niedzielny Obiad w Bochni - droga do aktywności społecznej

 

 

Stowarzyszenie „Rodzina Kolpinga w Bochni” 19 listopada br. zorganizowało spotkanie pod hasłem „Niedzielny Obiad dla Seniora”.

 

Przy wspólnym stole spotkali się Seniorzy z Bochni i Sobolowa. Spotkanie zostało zorganizowane w ramach projektu „Godność człowieka – moja, twoja, nasza”. Podczas obiadu zostały nagrane kolejne ujęcia do filmu o aktywności seniorów, promującego zaangażowanie społeczne.

 

Projekt finansowany z Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014 -2020.

 

 

 

« powrót

18 października w Rodzinie Kolpinga w Bochni odbyła się debata „z Kufrem”. Bocheńska Rodzina podsumowała swoje działania i zaplanowała nowe.

 

Od sierpnia w małopolskich Rodzinach Kolpinga trwają debaty z „Kufrem” w ramach projektu „Kufer Kolpinga pełen możliwości” (Rządowy Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020)

 

Ponad 70 przedstawicieli 14 Kolpingowskich Klubów Seniora uczestniczy w Forum Seniora w Szczawnicy Zdrój.

 


W ramach cyklu seminariów "Moja filiżanka kawy" społeczności lokalne Chełmka i Bochni rozmawiały o zasadach sprawiedliwego handlu i godnych warunkach pracy.

 

W poniedziałek, 14 grudnia 2015 ,odbyła się w Sali kolumnowej Sejmu IV Ogólnopolska Konferencja Uniwersytetów Trzeciego Wieku. 

 


Ze względu na globalne zmiany demograficzne, seniorzy to grupa szczególnie narażona na wykluczenie.

 


ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOKU
Created by Agencja Interaktywna NEGON