11.2018

Niedzielny Obiad w Bochni - droga do aktywności społecznej

Stowarzyszenie „Rodzina Kolpinga w Bochni” 19 listopada br. zorganizowało spotkanie pod hasłem „Niedzielny Obiad dla Seniora”.

Przy wspólnym stole spotkali się Seniorzy z Bochni i Sobolowa. Spotkanie zostało zorganizowane w ramach projektu „Godność człowieka – moja, twoja, nasza”. Podczas obiadu zostały nagrane kolejne ujęcia do filmu o aktywności seniorów, promującego zaangażowanie społeczne.

Projekt finansowany z Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014 -2020.

Stowarzyszenie Rodzina Kolpinga w Krakowie - Nowym Bieżanowie zaprasza na Senioriadę 2018.

Przedstawicielki Rodziny Kolpinga w Bochni uczestniczyły w konferencji pt. „Senior w rodzinie”.

W listopadzie 2018 r. ZCDK w Krakowie organizuje  bezpłatne szkolenie „Opiekun osoby starszej” realizowane w ramach projektu ASOS.