02.2016

Dzień Kobiet w Klubie Seniora przy Klubie Celtyckim

8 marca o godz.:  17:30 – Dzień Kobiet w Klubie Seniora przy Rodzinie Kolpinga „Klub Celtycki”

Z inicjatywy Klubu zapraszam wszystkie panie, ale i panów na wspólne świętowanie dnia kobiet. Spotkanie będzie mieć charakter wieczorku poetyckiego. Prosimy wszystkich o przyniesienie swojego ulubionego wiersza, piosenki (w dowolnej tematyce). Mile (a nawet smacznie) widziane będzie również przyniesienie ciasta, aby spotkanie miało domowy charakter :-)

fot. Jeffery Wright, Flickr, CC BY 2.0

W ramach projektu Niedzielny Obiad chcemy wyróżnić firmy, które bezinteresownie angażują się w działania na rzecz Seniorów.

Już we wrześniu rozpoczną się zajęcia komputerowe dedykowane osobom starszym w wieku 60+.

Stowarzyszenie Rodzina Kolpinga "Klub Celtycki" w Krakowie oraz Kolpingowski Klub Seniora w ramach projektu "Między Historiami-senior na drodze życia" planuje we wrześniu 2017 r. dwa  wydarzenia poświęcone szlakom św. Jakuba (Camino de Santiago).