02.2016

Dzień Kobiet w Klubie Seniora przy Klubie Celtyckim

8 marca o godz.:  17:30 – Dzień Kobiet w Klubie Seniora przy Rodzinie Kolpinga „Klub Celtycki”

Z inicjatywy Klubu zapraszam wszystkie panie, ale i panów na wspólne świętowanie dnia kobiet. Spotkanie będzie mieć charakter wieczorku poetyckiego. Prosimy wszystkich o przyniesienie swojego ulubionego wiersza, piosenki (w dowolnej tematyce). Mile (a nawet smacznie) widziane będzie również przyniesienie ciasta, aby spotkanie miało domowy charakter :-)

fot. Jeffery Wright, Flickr, CC BY 2.0

Jest lekka, łatwa w obsłudze i co najważniejsze: może uratować życie.

W ostatnim tygodniu sierpnia odbyło się w Rabce - Zdroju Forum Seniorów z Kolpingiem.

Fundacja Dzieła Kolpinga w Polsce zaprasza osoby w wieku 60+ na bezpłatny kurs komupterowy.