02.2016

10 marca o godz.: 16:00 – Bł. Ksiądz Kolping i jego Dzieło

10 marca 2016 r. zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane wstąpieniem do stowarzyszenia jak i również członków na prelekcję przybliżająca sylwetkę patrona Dzieła Kolpinga – bł. Adolpha Kolpinga jak i jego światowe dzielo, którego Związek Centralny Dzieła Kolpinga w Polsce jest częścią.

Spotkanie to połączone będzie z możliwością przyjęcia do stowarzyszenia Rodzina Kolpinga „Klub Celtycki”.

W ramach  projektu „Kufer Kolpinga pełen możliwości" w Rodzinie Kolpinga w Makowie Podhalańskim odbyły się dwa z trzech zaplanowanych obiadów.

Z Kolpingowskiego Klubu Seniora w Chełmku  10  osób wzięło udział w kursie dla opiekunów osób starszych.

Z końcem lipca br. zakończyła się realizacja 7 seminariów będących częścią projektu „Kufer Kolpinga pełen możliwości”.