02.2016

10 marca o godz.: 16:00 – Bł. Ksiądz Kolping i jego Dzieło

10 marca 2016 r. zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane wstąpieniem do stowarzyszenia jak i również członków na prelekcję przybliżająca sylwetkę patrona Dzieła Kolpinga – bł. Adolpha Kolpinga jak i jego światowe dzielo, którego Związek Centralny Dzieła Kolpinga w Polsce jest częścią.

Spotkanie to połączone będzie z możliwością przyjęcia do stowarzyszenia Rodzina Kolpinga „Klub Celtycki”.

Jest lekka, łatwa w obsłudze i co najważniejsze: może uratować życie.

W ostatnim tygodniu sierpnia odbyło się w Rabce - Zdroju Forum Seniorów z Kolpingiem.

Fundacja Dzieła Kolpinga w Polsce zaprasza osoby w wieku 60+ na bezpłatny kurs komupterowy.