02.2016

10 marca o godz.: 16:00 – Bł. Ksiądz Kolping i jego Dzieło

10 marca 2016 r. zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane wstąpieniem do stowarzyszenia jak i również członków na prelekcję przybliżająca sylwetkę patrona Dzieła Kolpinga – bł. Adolpha Kolpinga jak i jego światowe dzielo, którego Związek Centralny Dzieła Kolpinga w Polsce jest częścią.

Spotkanie to połączone będzie z możliwością przyjęcia do stowarzyszenia Rodzina Kolpinga „Klub Celtycki”.

W ramach projektu Niedzielny Obiad chcemy wyróżnić firmy, które bezinteresownie angażują się w działania na rzecz Seniorów.

Już we wrześniu rozpoczną się zajęcia komputerowe dedykowane osobom starszym w wieku 60+.

Stowarzyszenie Rodzina Kolpinga "Klub Celtycki" w Krakowie oraz Kolpingowski Klub Seniora w ramach projektu "Między Historiami-senior na drodze życia" planuje we wrześniu 2017 r. dwa  wydarzenia poświęcone szlakom św. Jakuba (Camino de Santiago).