PROJEKTY

Dzieło Kolpinga od wielu lat działa na rzecz aktywizacji społecznej seniorów oraz wspiera Rodziny Kolpinga w tym zakresie. Zależy nam na poprawie jakości życia osób starszych, zwiększeniu różnorodności oferty dla tej grupy wiekowej. Przede wszystkim zaś chcemy aby seniorzy aktywnie włączali się we wszystkie procesy zachodzące w społeczeństwie. Aby stali się grupą silną i słyszalną! Dlatego zrealizowaliśmy szereg projektów mających na celu zapobieganie wykluczeniu osób starszych osób starszych. Działamy na rzecz osob działających w Kolpingowkich Klubach Seniora (kliknij tutaj).

Zapraszamy do zapoznania się z projektami dla kolpingowkich seniorów zrealizowanymi w latach 2014 - 2015:

Jest lekka, łatwa w obsłudze i co najważniejsze: może uratować życie.

W ostatnim tygodniu sierpnia odbyło się w Rabce - Zdroju Forum Seniorów z Kolpingiem.

Fundacja Dzieła Kolpinga w Polsce zaprasza osoby w wieku 60+ na bezpłatny kurs komupterowy.

Projekty: