KKS
WYBIERZ KLUB SENIORA
Galeria
2017-11-29
 
Projekt Kolpingowski Klub Seniora na szlaku Regionu Tarnowskiego
Członkowie Kolpingowskiego Klubu Seniora postanowili jeszcze aktywniej działać i skorzystali ze wsparcia finansowego Programu Funduszy Inicjatyw Obywatelskich, Gminy Miejskiej Kraków i Województwa Małopolskiego FIO Małopolska Lokalnie. Zainteresowaliśmy się historią i kulturą regionu, w którym żyjemy. Postawiliśmy na zwiedzanie ciekawych miejsc, do których samodzielnie nie każdy mógłby dotrzeć.

« powrót

18 października w Rodzinie Kolpinga w Bochni odbyła się debata „z Kufrem”. Bocheńska Rodzina podsumowała swoje działania i zaplanowała nowe.

 

Od sierpnia w małopolskich Rodzinach Kolpinga trwają debaty z „Kufrem” w ramach projektu „Kufer Kolpinga pełen możliwości” (Rządowy Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020)

 

Ponad 70 przedstawicieli 14 Kolpingowskich Klubów Seniora uczestniczy w Forum Seniora w Szczawnicy Zdrój.

 


W ramach cyklu seminariów "Moja filiżanka kawy" społeczności lokalne Chełmka i Bochni rozmawiały o zasadach sprawiedliwego handlu i godnych warunkach pracy.

 

W poniedziałek, 14 grudnia 2015 ,odbyła się w Sali kolumnowej Sejmu IV Ogólnopolska Konferencja Uniwersytetów Trzeciego Wieku. 

 


Ze względu na globalne zmiany demograficzne, seniorzy to grupa szczególnie narażona na wykluczenie.

 


ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOKU
Created by Agencja Interaktywna NEGON