12.2018

Zaproszenie na Senioriadę 2018

Stowarzyszenie Rodzina Kolpinga w Krakowie - Nowym Bieżanowie ma zaszczyt zaprosić przedstawicieli Kolpingowskiego Klubu Seniora na Senioriadę pt.: SENIORZE, ZADBAJ O SWOJE BEZPIECZEŃSTWO, która odbędzie się w Krakowie, w terminie: 15.12.2018.

Motywem przewodnim naszego spotkania będzie zwrócenie uwagi na kwestię bezpieczeństwa – dbania o siebie i swoich najbliższych. Spotkanie będzie kolejną okazją, aby się lepiej poznać. Niech to wspólne spotkanie posłuży również wymianie informacji o naszych działaniach jak i wzmocni naszą aktywność.

Stąd też zapraszamy osoby w wieku 60+, członków KKS-ów do udziału w Kolpingowskiej Senioriadzie.

Spotkajmy się i wspólnie bądźmy aktywni!

Serdecznie zapraszam w imieniu Rodziny Kolpinga Kraków – Nowy Bieżanów.

Bożena Michałek

Koordynatorka

Poniżej do pobrania znajduje się program. Uczestnicy otrzymują zwrot kosztów podróży. Spotkanie odbędzie się w Hotelu***Artur, ul. Aleksandry 30, 30-837 Kraków.

Bardzo prosimy o zgłoszenia do 7 grudnia, do godz.: 10:00. Dla osób z Bochni, Brzeska, Dębna i Porąbki Uszewskiej zostanie zapewniony transport powrotny.

Z Kolpingowskiego Klubu Seniora w Chełmku  10  osób wzięło udział w kursie dla opiekunów osób starszych.

Z końcem lipca br. zakończyła się realizacja 7 seminariów będących częścią projektu „Kufer Kolpinga pełen możliwości”.

Rodziny Kolpinga regularnie włączają się w realizację akcji "Niedzielne obiady". Dziś odwiedzamy Bochnię!