KKS
WYBIERZ KLUB SENIORA
AKTUALNOŚCI
11
12.2018
 
Zaproszenie na Senioriadę 2018

Stowarzyszenie Rodzina Kolpinga w Krakowie - Nowym Bieżanowie ma zaszczyt zaprosić przedstawicieli Kolpingowskiego Klubu Seniora na Senioriadę pt.: SENIORZE, ZADBAJ O SWOJE BEZPIECZEŃSTWO, która odbędzie się w Krakowie, w terminie: 15.12.2018.

 

Motywem przewodnim naszego spotkania będzie zwrócenie uwagi na kwestię bezpieczeństwa – dbania o siebie i swoich najbliższych. Spotkanie będzie kolejną okazją, aby się lepiej poznać. Niech to wspólne spotkanie posłuży również wymianie informacji o naszych działaniach jak i wzmocni naszą aktywność.

 


Stąd też zapraszamy osoby w wieku 60+, członków KKS-ów do udziału w Kolpingowskiej Senioriadzie.

 


Spotkajmy się i wspólnie bądźmy aktywni!

 


Serdecznie zapraszam w imieniu Rodziny Kolpinga Kraków – Nowy Bieżanów.

 

Bożena Michałek

Koordynatorka

 

 

Poniżej do pobrania znajduje się program. Uczestnicy otrzymują zwrot kosztów podróży. Spotkanie odbędzie się w Hotelu***Artur, ul. Aleksandry 30, 30-837 Kraków.

 

Bardzo prosimy o zgłoszenia do 7 grudnia, do godz.: 10:00. Dla osób z Bochni, Brzeska, Dębna i Porąbki Uszewskiej zostanie zapewniony transport powrotny.

 

PROGRAM

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

« powrót

18 października w Rodzinie Kolpinga w Bochni odbyła się debata „z Kufrem”. Bocheńska Rodzina podsumowała swoje działania i zaplanowała nowe.

 

Od sierpnia w małopolskich Rodzinach Kolpinga trwają debaty z „Kufrem” w ramach projektu „Kufer Kolpinga pełen możliwości” (Rządowy Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020)

 

Ponad 70 przedstawicieli 14 Kolpingowskich Klubów Seniora uczestniczy w Forum Seniora w Szczawnicy Zdrój.

 


W ramach cyklu seminariów "Moja filiżanka kawy" społeczności lokalne Chełmka i Bochni rozmawiały o zasadach sprawiedliwego handlu i godnych warunkach pracy.

 

W poniedziałek, 14 grudnia 2015 ,odbyła się w Sali kolumnowej Sejmu IV Ogólnopolska Konferencja Uniwersytetów Trzeciego Wieku. 

 


Ze względu na globalne zmiany demograficzne, seniorzy to grupa szczególnie narażona na wykluczenie.

 


ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOKU
Created by Agencja Interaktywna NEGON