08.2017

Wrzesień harmonogram - Klub Celtycki

Stowarzyszenie Rodzina Kolpinga "Klub Celtycki" w Krakowie oraz Kolpingowski Klub Seniora w ramach projektu "Między historiami-senior na drodze życia" zaprasza do udziału w działaniach.

Wrzesień - działania

zwiedzanie kościoła Bożego Ciała

historyczne warsztaty o sztuce

wykład jakubowy

wędrowanie Drogą św. Jakuba

spotkanie warsztatowe dla Klubu Seniora

historyczne warsztaty o sztuce

We wrześniu kontynuowane będą zajęcia z języka niemieckiego (od 6.09.2017(grupa I średniozaawansowana godzina 10.00, grupa II zaawansowana godzina 12.45) oraz warsztaty teatralne.

Udział w działaniach projektowych jest BEZPŁATNY

Informacje dotyczące udziału w zajęciach można uzyskać:

Stowarzyszenie Rodzina Kolpinga „Klub Celtycki”

Ul. Żułowska 51, 31-436 Kraków

II piętro, pokój nr 2

www.senior.kolping.pl tel.: 12-418-77-65 (w godz.: 12:00-14:00)
e-mail: bmichalek@kolping.pl