KKS
WYBIERZ KLUB SENIORA
AKTUALNOŚCI
13
10.2015
 
Spotkanie podróżnicze - Wenezuela

Stowarzyszenie Rodzina Kolpinga „Klub Celtycki”  zaprasza na  podróżnicze spotkanie edukacyjne dotyczące kraju w Południowej Ameryce -   Wenezueli.

Spotkanie odbędzie się 16 października 2015 r. w piątek o godz.: 16.30 w Domu KOLPING, przy ul. Żułowskiej 51 w Krakowie

Stowarzyszenie Rodzina Kolpinga „Klub Celtycki” wraz z Klubem Seniora zapraszają osoby w wieku 60+ mieszkające na terenie dzielnic: Prądnik Czerwony i Prądnik Biały, na kolejne spotkanie w ramach projektu "Seniorzy otwarci na świat" ze środków otrzymanych od Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020

« powrót

18 października w Rodzinie Kolpinga w Bochni odbyła się debata „z Kufrem”. Bocheńska Rodzina podsumowała swoje działania i zaplanowała nowe.

 

Od sierpnia w małopolskich Rodzinach Kolpinga trwają debaty z „Kufrem” w ramach projektu „Kufer Kolpinga pełen możliwości” (Rządowy Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020)

 

Ponad 70 przedstawicieli 14 Kolpingowskich Klubów Seniora uczestniczy w Forum Seniora w Szczawnicy Zdrój.

 


W ramach cyklu seminariów "Moja filiżanka kawy" społeczności lokalne Chełmka i Bochni rozmawiały o zasadach sprawiedliwego handlu i godnych warunkach pracy.

 

W poniedziałek, 14 grudnia 2015 ,odbyła się w Sali kolumnowej Sejmu IV Ogólnopolska Konferencja Uniwersytetów Trzeciego Wieku. 

 


Ze względu na globalne zmiany demograficzne, seniorzy to grupa szczególnie narażona na wykluczenie.

 


ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOKU
Created by Agencja Interaktywna NEGON