KKS
WYBIERZ KLUB SENIORA
AKTUALNOŚCI
13
10.2015
 
Spotkanie podróżnicze - Wenezuela

Stowarzyszenie Rodzina Kolpinga „Klub Celtycki”  zaprasza na  podróżnicze spotkanie edukacyjne dotyczące kraju w Południowej Ameryce -   Wenezueli.

Spotkanie odbędzie się 16 października 2015 r. w piątek o godz.: 16.30 w Domu KOLPING, przy ul. Żułowskiej 51 w Krakowie

Stowarzyszenie Rodzina Kolpinga „Klub Celtycki” wraz z Klubem Seniora zapraszają osoby w wieku 60+ mieszkające na terenie dzielnic: Prądnik Czerwony i Prądnik Biały, na kolejne spotkanie w ramach projektu "Seniorzy otwarci na świat" ze środków otrzymanych od Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020

« powrót

W ramach projektu Niedzielny Obiad chcemy wyróżnić firmy, które bezinteresownie angażują się w działania na rzecz Seniorów.

 

Już we wrześniu rozpoczną się zajęcia komputerowe dedykowane osobom starszym w wieku 60+.

 

 

Stowarzyszenie Rodzina Kolpinga "Klub Celtycki" w Krakowie oraz Kolpingowski Klub Seniora w ramach projektu "Między Historiami-senior na drodze życia" planuje we wrześniu 2017 r. dwa  wydarzenia poświęcone szlakom św. Jakuba (Camino de Santiago).
 

 

 


W poniedziałek, 14 grudnia 2015 ,odbyła się w Sali kolumnowej Sejmu IV Ogólnopolska Konferencja Uniwersytetów Trzeciego Wieku. 

 


Ze względu na globalne zmiany demograficzne, seniorzy to grupa szczególnie narażona na wykluczenie.

 


ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOKU
Created by Agencja Interaktywna NEGON