10.2015

Spacer po krakowskim Kazimierzu

Wizyta na Kazimierzu to obowiązkowy punkt w programie zwiedzania Krakowa. Brukowane uliczki oraz zabytki kultury żydowskiej tworzą urokliwą atmosferę, której nie sposób się oprzeć.
Dlatego warto wybrać się na spacer po krakowskim Kazimierzu z przewodnikiem.
W związku z realizacją projektu „Seniorzy otwarci na świat” Rodzina Kolpinga „Klub Celtycki” zaprasza osoby w wieku 60 +, które chciałyby wybrać się na spacer po Kazimierzu z przewodnikiem.
Wspólne zwiedzanie tej krakowskiej dzielnicy odbędzie się 20 października o godzinie 9:00 i potrwa około 2 godzin. Po spacerze udamy się do kawiarni, aby podyskutować o wrażeniach z wyprawy przy kawie i ciastku.
Zapisy przyjmujemy do 15 października września 2015 r. do godz. 16:00 pod nr tel. 12 418 77 74 bądź mailowo bmichalek@kolping.pl
Zapraszamy!

W ramach  projektu „Kufer Kolpinga pełen możliwości" w Rodzinie Kolpinga w Makowie Podhalańskim odbyły się dwa z trzech zaplanowanych obiadów.

Z Kolpingowskiego Klubu Seniora w Chełmku  10  osób wzięło udział w kursie dla opiekunów osób starszych.

Z końcem lipca br. zakończyła się realizacja 7 seminariów będących częścią projektu „Kufer Kolpinga pełen możliwości”.