KKS
WYBIERZ KLUB SENIORA
AKTUALNOŚCI
13
10.2015
 
Spacer po krakowskim Kazimierzu

Wizyta na Kazimierzu to obowiązkowy punkt w programie zwiedzania Krakowa. Brukowane uliczki oraz zabytki kultury żydowskiej tworzą urokliwą atmosferę, której nie sposób się oprzeć.
Dlatego warto wybrać się na spacer po krakowskim Kazimierzu z przewodnikiem.
W związku z realizacją projektu „Seniorzy otwarci na świat” Rodzina Kolpinga „Klub Celtycki” zaprasza osoby w wieku 60 +, które chciałyby wybrać się na spacer po Kazimierzu z przewodnikiem. 
Wspólne zwiedzanie tej krakowskiej dzielnicy odbędzie się 20 października o godzinie 9:00 i potrwa około 2 godzin. Po spacerze udamy się do kawiarni, aby podyskutować o wrażeniach z wyprawy przy kawie i ciastku.
Zapisy przyjmujemy do 15 października września 2015 r. do godz. 16:00 pod nr tel. 12 418 77 74 bądź mailowo bmichalek@kolping.pl 
Zapraszamy!

« powrót

W ramach  projektu „Kufer Kolpinga pełen możliwości" w Rodzinie Kolpinga w Makowie Podhalańskim odbyły się dwa z trzech zaplanowanych obiadów. 

 

Z Kolpingowskiego Klubu Seniora w Chełmku  10  osób wzięło udział w kursie dla opiekunów osób starszych. 

 

Z końcem lipca br. zakończyła się realizacja 7 seminariów będących częścią projektu „Kufer Kolpinga pełen możliwości”.

 

 


W ramach cyklu seminariów "Moja filiżanka kawy" społeczności lokalne Chełmka i Bochni rozmawiały o zasadach sprawiedliwego handlu i godnych warunkach pracy.

 

W poniedziałek, 14 grudnia 2015 ,odbyła się w Sali kolumnowej Sejmu IV Ogólnopolska Konferencja Uniwersytetów Trzeciego Wieku. 

 


Ze względu na globalne zmiany demograficzne, seniorzy to grupa szczególnie narażona na wykluczenie.

 


ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOKU
Created by Agencja Interaktywna NEGON