KKS
WYBIERZ KLUB SENIORA
AKTUALNOŚCI
13
10.2015
 
Spacer po krakowskim Kazimierzu

Wizyta na Kazimierzu to obowiązkowy punkt w programie zwiedzania Krakowa. Brukowane uliczki oraz zabytki kultury żydowskiej tworzą urokliwą atmosferę, której nie sposób się oprzeć.
Dlatego warto wybrać się na spacer po krakowskim Kazimierzu z przewodnikiem.
W związku z realizacją projektu „Seniorzy otwarci na świat” Rodzina Kolpinga „Klub Celtycki” zaprasza osoby w wieku 60 +, które chciałyby wybrać się na spacer po Kazimierzu z przewodnikiem. 
Wspólne zwiedzanie tej krakowskiej dzielnicy odbędzie się 20 października o godzinie 9:00 i potrwa około 2 godzin. Po spacerze udamy się do kawiarni, aby podyskutować o wrażeniach z wyprawy przy kawie i ciastku.
Zapisy przyjmujemy do 15 października września 2015 r. do godz. 16:00 pod nr tel. 12 418 77 74 bądź mailowo bmichalek@kolping.pl 
Zapraszamy!

« powrót

W ramach projektu Niedzielny Obiad chcemy wyróżnić firmy, które bezinteresownie angażują się w działania na rzecz Seniorów.

 

Już we wrześniu rozpoczną się zajęcia komputerowe dedykowane osobom starszym w wieku 60+.

 

 

Stowarzyszenie Rodzina Kolpinga "Klub Celtycki" w Krakowie oraz Kolpingowski Klub Seniora w ramach projektu "Między Historiami-senior na drodze życia" planuje we wrześniu 2017 r. dwa  wydarzenia poświęcone szlakom św. Jakuba (Camino de Santiago).
 

 

 


W poniedziałek, 14 grudnia 2015 ,odbyła się w Sali kolumnowej Sejmu IV Ogólnopolska Konferencja Uniwersytetów Trzeciego Wieku. 

 


Ze względu na globalne zmiany demograficzne, seniorzy to grupa szczególnie narażona na wykluczenie.

 


ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOKU
Created by Agencja Interaktywna NEGON