09.2015

Spacer po Krakowie

Kraków, jest jednym z najważniejszych ośrodków kulturalnych w Polsce. Jest również jednym z ważnych ośrodków turystycznych, kulturalnych i zabytkowych w Europie. Kraków corocznie odwiedza trzy do czterech milionów turystów.
Dlatego warto wybrać się na spacer po Starym Mieście z przewodnikiem wpisanym na listę światowego dziedzictwa kultury UNESCO w 1978 roku.

W związku z realizacją projektu „Seniorzy otwarci na świat” Rodzina Kolpinga „Klub Celtycki” zaprasza osoby w wieku 60 +, które chciałyby wybrać się na spacer po Krakowie z przewodnikiem.
Wspólne zwiedzanie Krakowa odbędzie się 29 września i potrwa około 2 godzin. Zwiedzanie rozpocznie się pod pomnikiem Jana Matejki na przeciwko Barbakanu. Po spacerze odwiedzimy jedną z krakowskich kawiarni aby podyskutować o wrażeniach z wyprawy przy kawie i ciastku.

Zapisy przyjmujemy do 25 września 2015 r. do godz. 12:00 pod nr tel. 12 418 77 74
Zapraszamy!

W ramach projektu Niedzielny Obiad chcemy wyróżnić firmy, które bezinteresownie angażują się w działania na rzecz Seniorów.

Już we wrześniu rozpoczną się zajęcia komputerowe dedykowane osobom starszym w wieku 60+.

Stowarzyszenie Rodzina Kolpinga "Klub Celtycki" w Krakowie oraz Kolpingowski Klub Seniora w ramach projektu "Między Historiami-senior na drodze życia" planuje we wrześniu 2017 r. dwa  wydarzenia poświęcone szlakom św. Jakuba (Camino de Santiago).