11.2015

Senioriada

Stowarzyszenie Rodzina Kolpinga „Klub Celtycki” ma zaszczyt zaprosić przedstawicieli Kolpingowskiego Klubu Seniora na Senioriadę pt.: SENIORZY OTWARCI NA ŚWIAT, która odbędzie się w Krakowie, w terminie: 10-11.12.2015.

Motywem przewodnim naszego spotkania będą nasze małe ojczyzny. Kolpingowskie Kluby Seniora (KKS) podejmują różnorodne inicjatywy w swoim najbliższym otoczeniu. Chcemy lepiej się poznać, ale i wzajemnie dowiedzieć się na temat lokalnych zasobów naturalnych, historycznych i kulturalnych.
Stąd też zapraszamy osoby w wieku 60+, członków KKS-ów do udziału w Kolpingowskiej Senioriadzie, którą będziemy realizować już po raz trzeci.
Spotkanie ma służyć również wymianie informacji o naszych działaniach jak i wymianie doświadczeń zdobytych w trakcie różnorodnych projektów realizowanych przez poszczególne Rodziny Kolpinga.
Spotkajmy się i wspólnie wyruszmy w podróż!

Jest lekka, łatwa w obsłudze i co najważniejsze: może uratować życie.

W ostatnim tygodniu sierpnia odbyło się w Rabce - Zdroju Forum Seniorów z Kolpingiem.

Fundacja Dzieła Kolpinga w Polsce zaprasza osoby w wieku 60+ na bezpłatny kurs komupterowy.