KKS
WYBIERZ KLUB SENIORA
AKTUALNOŚCI
23
11.2015
 
Senioriada

Stowarzyszenie Rodzina Kolpinga „Klub Celtycki” ma zaszczyt zaprosić przedstawicieli Kolpingowskiego Klubu Seniora na Senioriadę pt.: SENIORZY OTWARCI NA ŚWIAT, która odbędzie się w Krakowie, w terminie: 10-11.12.2015.


Motywem przewodnim naszego spotkania będą nasze małe ojczyzny. Kolpingowskie Kluby Seniora (KKS) podejmują różnorodne inicjatywy w swoim najbliższym otoczeniu. Chcemy lepiej się poznać, ale i wzajemnie dowiedzieć się na temat lokalnych zasobów naturalnych, historycznych i kulturalnych.
Stąd też zapraszamy osoby w wieku 60+, członków KKS-ów do udziału w Kolpingowskiej Senioriadzie, którą będziemy realizować już po raz trzeci.
Spotkanie ma służyć również wymianie informacji o naszych działaniach jak i wymianie doświadczeń zdobytych w trakcie różnorodnych projektów realizowanych przez poszczególne Rodziny Kolpinga.
Spotkajmy się i wspólnie wyruszmy w podróż!

« powrót

W ramach projektu Niedzielny Obiad chcemy wyróżnić firmy, które bezinteresownie angażują się w działania na rzecz Seniorów.

 

Już we wrześniu rozpoczną się zajęcia komputerowe dedykowane osobom starszym w wieku 60+.

 

 

Stowarzyszenie Rodzina Kolpinga "Klub Celtycki" w Krakowie oraz Kolpingowski Klub Seniora w ramach projektu "Między Historiami-senior na drodze życia" planuje we wrześniu 2017 r. dwa  wydarzenia poświęcone szlakom św. Jakuba (Camino de Santiago).
 

 

 


W poniedziałek, 14 grudnia 2015 ,odbyła się w Sali kolumnowej Sejmu IV Ogólnopolska Konferencja Uniwersytetów Trzeciego Wieku. 

 


Ze względu na globalne zmiany demograficzne, seniorzy to grupa szczególnie narażona na wykluczenie.

 


ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOKU
Created by Agencja Interaktywna NEGON