KKS
WYBIERZ KLUB SENIORA
AKTUALNOŚCI
04
07.2019
 
Seminarium "Rodziny Kolpinga-inspiracje" w Luborzycy
W dniu 4 lipca 2019r w  Domu Kolpinga w Luborzycy odbyło się seminarium pt. „Rodziny Kolpinga- inspiracje”.

 

W spotkaniu uczestniczyło dwóch przedstawicieli Klubu Celtyckiego z Krakowa oraz ośmiu przedstawicieli z Kolpingowskiego Klubu Seniora w Luborzycy oraz Rodziny Kolpinga z Luborzycy. Seminarium prowadził Krzysztof Wolski. W ramach seminarium omówiliśmy dotychczasową działalność  naszych organizacji oraz spisaliśmy nasze życzenia i oczekiwania w/na przyszłość. Dyskusja była bardzo merytoryczna, a prowadzący seminarium był zadowolony z naszej aktywności 

 

 

« powrót

18 października w Rodzinie Kolpinga w Bochni odbyła się debata „z Kufrem”. Bocheńska Rodzina podsumowała swoje działania i zaplanowała nowe.

 

Od sierpnia w małopolskich Rodzinach Kolpinga trwają debaty z „Kufrem” w ramach projektu „Kufer Kolpinga pełen możliwości” (Rządowy Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020)

 

Ponad 70 przedstawicieli 14 Kolpingowskich Klubów Seniora uczestniczy w Forum Seniora w Szczawnicy Zdrój.

 


W ramach cyklu seminariów "Moja filiżanka kawy" społeczności lokalne Chełmka i Bochni rozmawiały o zasadach sprawiedliwego handlu i godnych warunkach pracy.

 

W poniedziałek, 14 grudnia 2015 ,odbyła się w Sali kolumnowej Sejmu IV Ogólnopolska Konferencja Uniwersytetów Trzeciego Wieku. 

 


Ze względu na globalne zmiany demograficzne, seniorzy to grupa szczególnie narażona na wykluczenie.

 


ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOKU
Created by Agencja Interaktywna NEGON