10.2019

Rodzina Kolpinga z Bochni podsumowuje debatę z "Kufrem"

18 października w Rodzinie Kolpinga w Bochni odbyła się debata „z Kufrem”. Bocheńska Rodzina podsumowała swoje działania i zaplanowała nowe:

1. organizowanie działań dla KKS  w ramach odpłatnej działalności kulturalnej (wyjazdy do teatru, opery, muzeum, wycieczki itp.) oraz spotkań edukacyjnych w oparciu o pracę wolontaryjną członków,
  2. współpraca z bocheńskim Muzeum, Biblioteką i Stowarzyszeniem Bochniaków,
  3. kontynuacja akcji „Niedzielny Obiad dla Seniora”,
  4. kontynuacja wolontariatu seniorów w Domu Pomocy Społecznej,
  5. kontynuacja działań grupy samopomocowej,
  6. prowadzenie „Kawiarenki Seniora” przy grach planszowych i komputerach,
  7. kontynuowanie „Majówki z Kolpingiem”,
  8. działania formacyjne, kultywowanie tradycji (wykonywanie palm wielkanocnych, bukietów zielnych) i włączanie się do akcji kościelnych,
  9. ścisła współpraca z ZCDK i FDK w zakresie organizacji działań dla osób starszych.