01.2016

Pierwsza rocznica Kolpingowskiego Klubu Seniora w Dębnie

W grudniu 2014 r. powstał Kolpingowski Klub Seniora przy Rodzinie Kolpinga w Dębnie.
Seniorki podjęły inicjatywę i prowadzą samodzielnie Klub. Liderem KKS-u w Dębnie jest Danuta Macheta, która również była organizatorem jubileuszu funkcjonowania Kolpingowskiego Klubu Seniora.

Dnia 20.01.2016 r. wspólnie z przedstawicielami czterech klubów z Bochni, Brzeska, Porąbka Uszewskiej oraz Krakowa - Nowego Bieżanowa świętowano pierwszą rocznicę powstania klubu.

Wszystkim seniorkom z dębińskiego klubu (do klubu należą jedynie panie) składamy serdeczne gratulację życząc dalszego zaangażowania na rzecz wspólnego dobra.

Stowarzyszenie Rodzina Kolpinga w Krakowie - Nowym Bieżanowie zaprasza na Senioriadę 2018.

Przedstawicielki Rodziny Kolpinga w Bochni uczestniczyły w konferencji pt. „Senior w rodzinie”.

W listopadzie 2018 r. ZCDK w Krakowie organizuje  bezpłatne szkolenie „Opiekun osoby starszej” realizowane w ramach projektu ASOS.