09.2017

kurs komputerowy w Krakowie - Nowym Bieżanowie

Już we wrześniu rozpoczną się zajęcia komputerowe dedykowane osobom starszym w wieku 60+.

Zajęcia na poziomie podstawowym i średniozaawansowanym odbywać się będą w  środy i piątki od 20-stego września w salkach parafialnych. Grupa poczatkująca będzie mieć zajęcia o godz.: 15:15 (2h). Natomiast grupa zaawansowana rozpocznie o godz.: 17:30. Zajęcia potrwają do końca listopada.

Rodzina Kolpinga zapewnia zajęcia przy laptopach (każdy uczestnik będzie mieć własny sprzęt) jak i dostęp do internetu.

Zajęcia obejmują obsługę komputera i internetu.

Zapraszamy na spotkanie informacyjne, 11 września o 17:30 do salek parafialnych.