08.2018

Kurs komputerowy dla seniorów

Fundacja Dzieła Kolpinga w Polsce zaprasza osoby w wieku 60+ na bezpłatne zajęcia:

KURS KOMPUTEROWY – 30h (poziom podstawowy)

Zajęcia odbywać się będą w okresie wrzesień – październik 2018 - wtorki i piątki (w godz.: 10.30-13.30)

Zapewniamy pracę przy komputerze w przyjemnej i spokojnej atmosferze. Każdy uczestnik ma zagwarantowane samodzielne stanowisko przy laptopie. Istnieje możliwość indywidualnego, dodatkowego wsparcia.

Zajęcia odbywać się będą w Kolpingu, przy ul. Żułowskiej 51

Przyjdź i poznaj obsługę komputera i internetu!

Informacje i zgłoszenia: 12 -418 77 66 – poniedziałek – czwartek w godz.: 10:00-16:00