KKS
WYBIERZ KLUB SENIORA
AKTUALNOŚCI
23
10.2017
 
Konkurs - Instytucja Przyjazna Seniorom

 

Szczegółowe zasady zgłaszania do konkursu zostały zamieszczone na stronie niedzielnyobiad.org/instytucja-przyjazna-seniorom/. Znajdują się na niej także Regulamin oraz Wniosek o przyznanie tytułu Instytucji Przyjaznej Seniorom, który można pobrać, wypełnić i przesłać na podany adres do końca listopada tego roku.

 

Wszyscy członkowie Kolpingowskiego Klubu Seniora oraz Rodzin Kolpinga, a także parafie przy których działa Kolping, mogą zgłaszać swoich kandydatów.

 

Doceńmy osoby, które bezinteresownie angażują się w pomoc drugiemu człowiekowi!

« powrót

18 października w Rodzinie Kolpinga w Bochni odbyła się debata „z Kufrem”. Bocheńska Rodzina podsumowała swoje działania i zaplanowała nowe.

 

Od sierpnia w małopolskich Rodzinach Kolpinga trwają debaty z „Kufrem” w ramach projektu „Kufer Kolpinga pełen możliwości” (Rządowy Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020)

 

Ponad 70 przedstawicieli 14 Kolpingowskich Klubów Seniora uczestniczy w Forum Seniora w Szczawnicy Zdrój.

 


W ramach cyklu seminariów "Moja filiżanka kawy" społeczności lokalne Chełmka i Bochni rozmawiały o zasadach sprawiedliwego handlu i godnych warunkach pracy.

 

W poniedziałek, 14 grudnia 2015 ,odbyła się w Sali kolumnowej Sejmu IV Ogólnopolska Konferencja Uniwersytetów Trzeciego Wieku. 

 


Ze względu na globalne zmiany demograficzne, seniorzy to grupa szczególnie narażona na wykluczenie.

 


ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOKU
Created by Agencja Interaktywna NEGON