11.2018

Konferencja SENIOR W RODZINIE

W dniu 14 listopada br. przedstawicielki Stowarzyszenia „Rodzina Kolpinga w Bochni” uczestniczyły w konferencji pt. „Senior w rodzinie”.

Jej celem była dyskusja o polityce senioralnej i zaangażowaniu osób starszych w życie społeczne. Na konferencję z okazji „Dnia Seniora” do Warszawy zapraszał marszałek Senatu Rzeczypospolitej Polskiej Stanisław Karczewski.

Więcej o konferencji: https://www.senat.gov.pl/aktualnosci/art,11189,konferencja-senior-w-rodzinie.html