11.2018

Konferencja SENIOR W RODZINIE

W dniu 14 listopada br. przedstawicielki Stowarzyszenia „Rodzina Kolpinga w Bochni” uczestniczyły w konferencji pt. „Senior w rodzinie”.

Jej celem była dyskusja o polityce senioralnej i zaangażowaniu osób starszych w życie społeczne. Na konferencję z okazji „Dnia Seniora” do Warszawy zapraszał marszałek Senatu Rzeczypospolitej Polskiej Stanisław Karczewski.

Więcej o konferencji: https://www.senat.gov.pl/aktualnosci/art,11189,konferencja-senior-w-rodzinie.html

Stowarzyszenie Rodzina Kolpinga w Krakowie - Nowym Bieżanowie zaprasza na Senioriadę 2018.

Przedstawicielki Rodziny Kolpinga w Bochni uczestniczyły w konferencji pt. „Senior w rodzinie”.

W listopadzie 2018 r. ZCDK w Krakowie organizuje  bezpłatne szkolenie „Opiekun osoby starszej” realizowane w ramach projektu ASOS.