11.2015

Kolpingowski Kongres Seniorów

Związek Centralny Dzieła Kolpinga w Polsce zaprasza przedstawicieli Kolpingowskich Klubów Seniora na
Kolpingowski Kongres Seniorów „Partycypacja przyjazna seniorom”.

Termin: 11-13.12.2015

Kongres jest podsumowaniem działań w zakresie uczestnictwa osób w wieku 60+ w życiu społecznym i ma na celu dyskusję o wyzwaniach i problemach seniorów w partycypacji, ale także na uświadomieniu nowej roli, siły społecznej i zasięgu oddziaływania społecznego dużej sieci Kolpingowskich Klubów Seniora.
Związek Centralny pokrywa koszty spotkania w Krakowie.
Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 29.11.2015.

Program - pobierz

W listopadzie 2018 r. ZCDK w Krakowie organizuje  bezpłatne szkolenie „Opiekun osoby starszej” realizowane w ramach projektu ASOS.

Jest lekka, łatwa w obsłudze i co najważniejsze: może uratować życie.

W ostatnim tygodniu sierpnia odbyło się w Rabce - Zdroju Forum Seniorów z Kolpingiem.