12.06.2017

Klub Celtycki - Sztuka dawniej

ZAPRASZAMY OSOBY W WIEKU 60+ DO GALERII „SZTUKA DAWNEJ POLSKI. XII-XVIII WIEK”

16.06.2017 GODZ.:10:00

PAŁAC BISKUPA ERAZMA CIOŁKA, UL. KANONICZA 17

Ekspozycja przedstawia dzieła polskiej sztuki średniowiecznej i nowożytnej, pochodzące ze zbioru gromadzonego od XIX wieku, które prezentowane są w zabytkowych wnętrzach Pałacu Biskupa Erazma Ciołka.

Osoby zainteresowane proszę o potwierdzenie w celu rezerwacji biletów do środy 14.06.2017, do god.14:00:

mail: bmichalek@kolping.pl

tel.: 12-418 -77 -65 (w godz.: 12:00-14:00)

osobiście: w biurze, u p. Józefa Sikorskiego.