08.2015

Już zaczęliśmy. Wir haben schon begonnen

Stowarzyszenie Rodzina Kolpinga "Klub Celtycki" rozpoczęło kurs języka niemieckiego w ramach projektu "Seniorzy otwarci na świat". Kurs realizowany jest na dwóch poziomach - poziom podstawowy i zaawansowany. Obie grupy spotykają się w każdą środę. Grupa początkująca w godz.: 14:-15:30. Grupa zaawansowana w godz. 16:00-18:15.
Zajęcia potrwają aż do końca roku.

Działanie jest współfinansowane ze środków otrzymanych od Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020

Jest lekka, łatwa w obsłudze i co najważniejsze: może uratować życie.

W ostatnim tygodniu sierpnia odbyło się w Rabce - Zdroju Forum Seniorów z Kolpingiem.

Fundacja Dzieła Kolpinga w Polsce zaprasza osoby w wieku 60+ na bezpłatny kurs komupterowy.