08.2017

Dzień Aktywnego Seniora

Rodzina Kolpinga w Dębnie zaprasza osoby w wieku 60+ do udziału w Dniu Aktywnego Seniora, który odbędzie się 19.08.2017 na Bocheńcu (obok Brzeska)

Zapraszamy seniorów z Kolpingowskich Klubów Seniora na wspólne spotkanie połączone z wędrowaniem Drogą św. Jakuba.

Zgłoszenia: do 14.08.2017 proszę przesyłać na adres debno@kolping.pl podając imię i nazwisko oraz numer telefonu/adres mailowy.

Więcej informacji: 500077959

Zapewniamy transport w obie strony, wyżywienie jak i dobrą zabawę!

Wszelkie szczegóły w zakresie godzin wyjazdu zostaną podane po ustaleniu grupy.

Program:

14:00 rozpoczęcie

14:30 prezentacja Klubów Seniora

16:00 wspólne wędrowanie Drogą św. Jakuba (z kijkami)

18:00 quiz wiedzy z zakresu profilaktyki zdrowotnej

19:00 zakończenie