07.2015

Dużo nas, dużo nas...

Na spotkaniu informacyjnym było ponad 20 osób. RK Nowy Bieżanów rozpoczyna zajęcia - nordic walking dla osób 60+.
Pierwsze chodzenie już w poniedziałek. Dzisiaj trenerka przygotowała grupę do zajęć fizycznych prezentując zdrowotny wpływ chodzenia z kijkami i uczuliła, jak się ubierać na spacery.
Cieszymy się z licznego zainteresowania.
Spotkanie zrealizowano w ramach projektu „Wiem - potrafię – dbam” współfinansowanego ze środków otrzymanych od Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020.