07.2015

Dużo nas, dużo nas...

Na spotkaniu informacyjnym było ponad 20 osób. RK Nowy Bieżanów rozpoczyna zajęcia - nordic walking dla osób 60+.
Pierwsze chodzenie już w poniedziałek. Dzisiaj trenerka przygotowała grupę do zajęć fizycznych prezentując zdrowotny wpływ chodzenia z kijkami i uczuliła, jak się ubierać na spacery.
Cieszymy się z licznego zainteresowania.
Spotkanie zrealizowano w ramach projektu „Wiem - potrafię – dbam” współfinansowanego ze środków otrzymanych od Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020.

W ramach projektu Niedzielny Obiad chcemy wyróżnić firmy, które bezinteresownie angażują się w działania na rzecz Seniorów.

Już we wrześniu rozpoczną się zajęcia komputerowe dedykowane osobom starszym w wieku 60+.

Stowarzyszenie Rodzina Kolpinga "Klub Celtycki" w Krakowie oraz Kolpingowski Klub Seniora w ramach projektu "Między Historiami-senior na drodze życia" planuje we wrześniu 2017 r. dwa  wydarzenia poświęcone szlakom św. Jakuba (Camino de Santiago).