08.2017

Droga św. Jakuba przez Bocheniec

19 sierpnia przedstawiciele 7 Kolpingowskich Klubów Seniora spotkali się na Bocheńcu, wzgórzu w pobliżu Brzeska, aby wspólnie spędzić czas wędrując Drogą św. Jakuba, rozmawiając i integrując się.

W spotkaniu, które zorganizowała Rodzina Kolpinga w Dębnie, uczestniczyło prawie 60 seniorów.

W programie poza wędrowaniem Drogą św. Jakuba via Regia na szlaku Dębno przez Porąbkę na Bocheniec zaplanowano również quiz wiedzy z zakresu profilaktyki zdrowotnej oraz prezentację dotyczącą również zdrowego odżywiania się.

Niestety 10 minut przed zaplanowanym wymarszem zaczęło podać i deszcz towarzyszył nam do końca spotkania.
Pomimo takiej pogody udało nam się przejść niewielki odcinek Drogi św. Jakuba, jak również spędzić wspólnie czas.

Dziękujemy Organizatorom za możliwość wspólnego i aktywnego spędzenia czasu!