07.2015

Droga św. Jakuba - prelekcja w Klubie Seniora przy Klubie Celtyckim

Stowarzyszenie Rodzina Kolpinga „Klub Celtycki”  wraz z Kolpingowskim Klubem Seniora zapraszają osoby, które ukończyły 60 r.ż. na nieodpłatne spotkanie pt.: „Szlak św. Jakuba  - kulturalno – chrześcijańskie drogi w Europie” .

Spotkanie odbędzie 9 lipca o godz.: 16:00 w Kolpingu przy ul. Żułowskiej 51 (Prądnik Czerwony) i skierowane jest do mieszkańców Czerwonego i Białego Prądnika.

Zadanie jest realizowane w ramach projektu "Seniorzy otwarci na świat" . Projekt współfinansowany ze środków otrzymanych od Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020

Spotkanie jest nieodpłatne. Zapewniamy catering.
Więcej informacji: 12 418 77 77 (w godz.: 10:00-14:00)

W listopadzie 2018 r. ZCDK w Krakowie organizuje  bezpłatne szkolenie „Opiekun osoby starszej” realizowane w ramach projektu ASOS.

Jest lekka, łatwa w obsłudze i co najważniejsze: może uratować życie.

W ostatnim tygodniu sierpnia odbyło się w Rabce - Zdroju Forum Seniorów z Kolpingiem.