KKS
WYBIERZ KLUB SENIORA
AKTUALNOŚCI
03
07.2015
 
Droga św. Jakuba - prelekcja w Klubie Seniora przy Klubie Celtyckim

Stowarzyszenie Rodzina Kolpinga „Klub Celtycki”  wraz z Kolpingowskim Klubem Seniora zapraszają osoby, które ukończyły 60 r.ż. na nieodpłatne spotkanie pt.: „Szlak św. Jakuba  - kulturalno – chrześcijańskie drogi w Europie” .

Spotkanie odbędzie 9 lipca o godz.: 16:00 w Kolpingu przy ul. Żułowskiej 51 (Prądnik Czerwony) i skierowane jest do mieszkańców Czerwonego i Białego Prądnika.

Zadanie jest realizowane w ramach projektu "Seniorzy otwarci na świat" . Projekt współfinansowany ze środków otrzymanych od Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020

Spotkanie jest nieodpłatne. Zapewniamy catering.
Więcej informacji: 12 418 77 77 (w godz.: 10:00-14:00) 

 

 

 

« powrót

18 października w Rodzinie Kolpinga w Bochni odbyła się debata „z Kufrem”. Bocheńska Rodzina podsumowała swoje działania i zaplanowała nowe.

 

Od sierpnia w małopolskich Rodzinach Kolpinga trwają debaty z „Kufrem” w ramach projektu „Kufer Kolpinga pełen możliwości” (Rządowy Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020)

 

Ponad 70 przedstawicieli 14 Kolpingowskich Klubów Seniora uczestniczy w Forum Seniora w Szczawnicy Zdrój.

 


W ramach cyklu seminariów "Moja filiżanka kawy" społeczności lokalne Chełmka i Bochni rozmawiały o zasadach sprawiedliwego handlu i godnych warunkach pracy.

 

W poniedziałek, 14 grudnia 2015 ,odbyła się w Sali kolumnowej Sejmu IV Ogólnopolska Konferencja Uniwersytetów Trzeciego Wieku. 

 


Ze względu na globalne zmiany demograficzne, seniorzy to grupa szczególnie narażona na wykluczenie.

 


ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOKU
Created by Agencja Interaktywna NEGON