07.2015

Droga św. Jakuba - prelekcja w Klubie Seniora przy Klubie Celtyckim

Stowarzyszenie Rodzina Kolpinga „Klub Celtycki”  wraz z Kolpingowskim Klubem Seniora zapraszają osoby, które ukończyły 60 r.ż. na nieodpłatne spotkanie pt.: „Szlak św. Jakuba  - kulturalno – chrześcijańskie drogi w Europie” .

Spotkanie odbędzie 9 lipca o godz.: 16:00 w Kolpingu przy ul. Żułowskiej 51 (Prądnik Czerwony) i skierowane jest do mieszkańców Czerwonego i Białego Prądnika.

Zadanie jest realizowane w ramach projektu "Seniorzy otwarci na świat" . Projekt współfinansowany ze środków otrzymanych od Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020

Spotkanie jest nieodpłatne. Zapewniamy catering.
Więcej informacji: 12 418 77 77 (w godz.: 10:00-14:00)

W ramach projektu Niedzielny Obiad chcemy wyróżnić firmy, które bezinteresownie angażują się w działania na rzecz Seniorów.

Już we wrześniu rozpoczną się zajęcia komputerowe dedykowane osobom starszym w wieku 60+.

Stowarzyszenie Rodzina Kolpinga "Klub Celtycki" w Krakowie oraz Kolpingowski Klub Seniora w ramach projektu "Między Historiami-senior na drodze życia" planuje we wrześniu 2017 r. dwa  wydarzenia poświęcone szlakom św. Jakuba (Camino de Santiago).