09.2017

Drogą św. Jakuba na trasie Piekary/Liszki- Sanka

Stowarzyszenie Rodzina Kolpinga „Klub Seniora” oraz Kolpingowski Klub Seniora zapraszają do udziału w przejściu pielgrzymkowym Małopolską Drogą św. Jakuba na trasie Piekary/Liszki- Sanka (Kościół św. Jakuba)

PROGRAM WYDARZENIA

9.00- zbiórka pod siedzibą Stowarzyszenia Rodzina Kolpinga „Klub Celtycki”, ul. Żułowska 51, Kraków, wyjazd do Piekar  (transport zapewniony, wspólny bus)

Ok 10.00-14.00- Buen camino, czyli dojazd do Piekar, rozpoczęcie pielgrzymki, krótkie wprowadzenie do historii szlaku, przejście na trasie Piekary- Sanka, zwiedzanie kościoła św. Jakuba w Sance (około 7 km)

Ok 14.00- 15.30- Menu de peregrino, czyli obiad pielgrzymów

Ok 16.00- powrót do Krakowa

Zgłoszenia prosimy przesyłać do Magdalena Szczudło na adres mailowy: maszru@gmail.com lub telefonicznie: 608 48 47 81

do dnia 8 września 2017 r.

Udział w całym wydarzeniu jest BEZPŁATNY! Ilość miejsc ograniczona!