09.2018

Bezpłatne szkolenie Opiekun osoby starszej

W listopadzie 2018 r. w ZCDK w Krakowie organizuje  bezpłatne szkolenie „Opiekun osoby starszej” realizowane w ramach projektu ASOS – „Godność człowieka - moja, twoja, nasza”.

Zajęcia będą odbywały się w terminie od 12 listopada 2018 r. w Krakowie w siedzibie ZCDK (ul. Żułowska 51)  - w sumie 40 godzin lekcyjnych.  W trakcie zajęć przewidziano przerwę lunchową. Zapewniamy również materiały szkoleniowe. Po zakończeniu szkolenia planowana jest 20 godzinna praktyka.

Szkolenie jest skierowane do osób 50 plus, które chcą wzmocnić swoje kompetencje  w opiece nad osobami starszymi. W szkoleniu mogą uczestniczyć również osoby młodsze (40 plus).

Zapisy na szkolenie przyjmowane są :

- mailowo awilk@kolping.pl poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego

- telefonicznie  12 418 – 77 – 67

- lub osobiście w siedzibie biura Kraków, ul. Żułowska 51, codziennie 8.00- 16.00

Z Kolpingowskiego Klubu Seniora w Chełmku  10  osób wzięło udział w kursie dla opiekunów osób starszych.

Z końcem lipca br. zakończyła się realizacja 7 seminariów będących częścią projektu „Kufer Kolpinga pełen możliwości”.

Rodziny Kolpinga regularnie włączają się w realizację akcji "Niedzielne obiady". Dziś odwiedzamy Bochnię!