03.2016

25 lutego br. Rodzina Kolpinga Kraków „Klub Celtycki” zrealizowała bezpłatne warsztaty z edukacji finansowej.

Głównym celem była poprawa świadomości w zakresie możliwości bezpiecznego posługiwania się bezgotówkowymi instrumentami płatniczymi oraz budowania i ochrony własnej wiarygodności finansowej, a także ochrony przed kradzieżą tożsamości i wyłudzeniami.
Szkolenie było realizowane we współpracy ze Stowarzyszeniem Krzewienia Edukacji Finansowej i pod nadzorem Narodowego Banku Polskiego w ramach programu edukacji ekonomicznej.

Każdy z uczestników otrzymał materiały edukacyjne. Szkolenie zostało bardzo dobrze przyjęte przez samych uczestników. Planujemy kolejen przedsięwzięcia.

W listopadzie 2018 r. ZCDK w Krakowie organizuje  bezpłatne szkolenie „Opiekun osoby starszej” realizowane w ramach projektu ASOS.

Jest lekka, łatwa w obsłudze i co najważniejsze: może uratować życie.

W ostatnim tygodniu sierpnia odbyło się w Rabce - Zdroju Forum Seniorów z Kolpingiem.